Nieuw plan nodig voor sportvoorzieningen in Den Hoorn

In Den Hoorn kijken veel inwoners al langer uit naar nieuwe sportvoorzieningen. Helaas blijken de financiële en organisatorische uitdagingen te groot om het voorstel van handbalvereniging DIOS voor een nieuwe sporthal succesvol te realiseren. Sportvoorzieningen zijn essentieel voor de gezondheid en het sociale leven van onze inwoners en daarom is er een nieuw, toekomstbestendig plan nodig.

DIOS

DIOS en de beoogde externe financiers zijn gezamenlijk tot de conclusie gekomen dat het huidige plan van DIOS voor een dubbele sporthal niet door kan gaan. Handbalvereniging DIOS nam enkele jaren geleden het voortouw om te onderzoeken of er een nieuwe, multifunctionele sporthal gebouwd kon worden. Ondanks hun grote inzet en enthousiasme, stuitten ze op een lastige financiering, gestegen bouwkosten en te weinig capaciteit om het project te begeleiden. Dit maakte het voor de vrijwilligers van DIOS onmogelijk om het plan voor de sporthal in Den Hoorn verder uit te voeren.

Nieuwe kansen

Er is nu een kans om het plan opnieuw te bekijken en de uitgangspunten waar nodig aan te passen. We willen deze gelegenheid gebruiken om de nieuwste informatie en wensen mee te nemen in de plannen. Daarom gaan we in gesprek met alle (sport)verenigingen in Den Hoorn om te bepalen welke voorzieningen zij het meest nodig hebben. Ook wordt er een nieuwe financiële onderbouwing opgesteld.

Meer informatie

Wilt u precies weten hoe het traject tot nu toe verlopen is? In de raadsbrief leggen wij dit zorgvuldig uit.